تبلیغات تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

مناطقی كه تا زنده‌ایم، باید ببینیم!

1ـ مجسمه مسیح در ریو دو ژانیرو 
مجسمه زیبای مسیح در شهر ریو دو ژاینرو در برزیل در نوك یك كوه، ارتفاعی در حدود 40 متر دارد و از كنار آن می‌توان یكی از بهترین مناظر شهری جهان را مشاهده كرد.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa2.jpg
2 ـ اهرام ثلاثه و مجسمه ابوالهول
اهرام ثلاثه و مجسمه ابوالهول در حومه قاهره در كشور مصر با قدمتی 5000 ساله از شاهكارهای تمدن بشری به شمار رفته و از جاذبه‌های برتر گردشگری جهان محسوب می‌شوند.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa3.jpg
3ـ آبشار ویكتوریا
در مناطق مرزی دو كشور آفریقایی زیمبابوه و زامبیا، امكان تماشای آبشار ویكتوریا كه 1700 متر عرض دارد، فراهم بوده و همچنین می‌توان از پارك ملی زامبزی به مساحت 56 هزار هكتار كه صدها گونه‌ جانوری و گیاهی را در خود جای داده، دیدن كرد.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa44.jpg
4ـ كوه‌های راكی در كانادا
كوه‌های پوشیده از برف راكی با جنگل‌های بكر و گونه‌های نادر گیاهی و جانوری و دریاچه‌های زلال در كشور كانادا كه انسان در كنار آنها می‌تواند آرامش واقعی را تجربه كند.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa5.jpg
5ـ جزیره ساووت در نیوزلند
جزیره ساووت در نزدیكی شهر کریس چرچ كشور زیبای نیوزلند مكانی است كه در سواحل آن می‌توان ده‌ها وال و دلفین را مشاهده كرد.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa6.jpg
6ـ تالاب آبی در ایسلند
تالاب آبی در ایسلند یكی از معدود مكان‌هایی است كه تا به حال پای انسان‌های زیادی به آن نرسیده و به همین دلیل همچنان زیبا و فریبنده است.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa7.jpg
7ـ ساحل اسكوبا در استرالیا
ساحل زیبا و هیجان‌انگیز اسكوبا در استرالیا یكی از بهترین مكان‌های دنیا برای گردشگران، به ویژه طبیعت گردان است كه در آن می‌تونند غواصی با كوسه‌ها و عروسهای دریایی را تجربه كنند.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa8.jpg
8ـ طلوع آفتاب در سیجیریا در سریلانكا
در منطقه زیبای طبیعی ـ تاریخی سیجیریا كشور سریلانكا كه صخره مشهور شیر با ارتفاع 370 متر بالاتر از سطح دریا و قلعه‌ای 1500 ساله در آن واقع شده، می‌توان طلوع آفتاب را متفاوت از دیگر مناطق جهان مشاهده كرد.
9ـ برج مارول در نیویورك
افرادی كه به نیویورك سفر می‌كنند، می‌توانند با آسانسورهای برج مارول كه سریع‌ترین آسانسورهای جهان هستند، به بالكن این ساختمان 80 طبقه‌ رفته و شهر نیویورك را زیر پای خود مشاهده كنند.
http://www.seemorgh.com/uploads/1392/11/aaa9.jpg
10ـ سواحل شنی‌، آثار تاریخی و جنگل‌های بارانی مكزیك
كشور مكزیك با در اختیار داشتن سواحل پاك و زیبا، جنگل‌های بارانی بكر و آثار تاریخی متعدد ارزشمند از سه تمدن مایا‌، آزتك و اینكا‌، مكانی است كه حتما باید یك بار به آن سفر كرد.