تبلیغات تبلیغات
تبلیغات تبلیغات

عجیب ترین موزه های جهان+عکس

معرفی و آشنایی با  عجیب ترین موزه های جهان ، موزه‌های عجیبی در جهان وجود دارند که روزانه میزبان هزاران گردشگر از سراسر دنیا هستند. به گزارش تکناز ، بیشتر ما وقتی نام موزه را می شنویم فکرمان به سمت موزه های مشهور جهان مثل موزه لوور در فرانسه و یا موزه بریتانیا در انگلیس می رود که هر دو از مقاصد برتر گردشگری جهان بوده و سالانه میزبان میلیونها گردشگر هستند.
اما در جهان موزه های دیگری نیز وجود دارند که گردشگران نه برای آثار تاریخی و نه برای گنجینه های هنری از آنها بازدید می کنند که مشهورترین آنها به ترتیب زیر است :


موزه نمکدان در آمریکا
موزه نمکدان در شهر ممفیس ایالت تنسی کشور آمریکا واقع شده و در آن حدود ۲۰ هزار نمکدان که قدمت برخی از آنها به چند قرن می رسد ، به نمایش درآمده اند.موزه جاروبرقی در انگلیس
موزه جاروبرقی در شهر منچستر کشور انگلیس واقع شده و توسط یک جوان انگلیسی با ۱۲۶ جاروبرقی راه اندازی شد و در حال حاضر بیش از ۱۱۰۰ جارو برقی در آن در معرض دید عموم قرار گرفته اند.


موزه‌ سوسیس در آلمان
موزه سوسیس در شهر برلین کشور آلمان قرار داشته و در آن علاقه‌مندان به این خوراکی خوشمزه و پرطرفدار می توانند از دستگاه‌هایی که طی چند دهه از آنها برای درست کردن انواع سوسیس‌ استفاده می‌شود ،  دیدن کرده و در جریان روند رشد این صنعت قرار گیرند.


 
موزه شکنجه در مالت
موزه شکنجه در شهر تاریخی مدینا کشور مالت واقع شده و در آن ابزارها و مراحل شکنجه محکومان طی چند قرن در یک بنای تاریخی که در گذشته زندانی مخوف بوده ، بازسازی شده است.